Susținători

Alina Ilie

Ana Maria Drăguț

Andreea Pricopi

Crina Pintea

Cristina Laslo

Cristina Neagu

Denisa Dedu

Florența Ilie

Florentina Craiu

Gabriela Perianu

Gabriela Szucs

Laura Popa

Mădălina Zamfirescu

Nicoleta Dincă

Cyntia Tomescu

Valentina Ardean Elisei

Yuliya Dumanska

Ambros Martin

Horațiu Pașca

Jaume Fort Mauri

Școli înscrise:

# Nume Oraș
1 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 22 GALAŢI
2 Școala Gimnazială "Sfântul Gheorghe" Cuca Galați
3 SCOALA GIMNAZIALA ,, ION IRIMESCU'' FALTICENI
4 Școala Gimnaziala Nr. 97 Bucuresti
5 Școala gimnazială „Lucian Blaga” comuna Fărcașa,județul Maramureș
6 Scoala NR.1 Gura Vaii Comuna Gura Vaii ( oras Onesti / jud Bacau)
7 Școală Gimnazial Nr.3 Chirnogi Com . Chirnogi
8 Liceul Tehnologic Doamna Chiajna Chiajna
9 Scoala Gimnazială Nr 1 Munteni MUNTENI jud. Galati
10 Scoala Gimnaziala Cringeni Comuna Cringeni,Teleorman
11 Clubul Sportiv Scolar Craiova
12 Școala gimnaziala Vizantea Manastireasca Vrancea
13 Scoala Primara nr.4 Cucorani jud. Botosani
14 LICEUL DE ARTE DINU LIPATTI PITESTI
15 Scoala Gimnaziale Nr.9 Borsa
16 COLEGIUL ENERGETIC RÂMNICU VÂLCEA
17 Liceul Tehnologic "Ion Ghica" Oltenita, jud. Calarasi
18 Liceul Dimitrie Cantemir Darabani
19 Scoala Gimnaziala ''D.I.GHICA'' RADOVANU RADOVANU,JUD.CALARASI
20 Gimnaziala Gheraesti Gheraesti Neamt
21 Școala Gimnazială „Horea, Cloșca și Crisan” Turda, jud. Cluj
22 Bogdan Vodă nr.3 Câmpulung Moldovenesc
23 Școala Gimnazială Bethlen Gabor Lăzarea
24 Scoala Gimnaziala nr.2 I.G. Duca Ramnicu Valcea
25 Scoala Gimnaziala " Ion Creanga" Iasi Iasi
26 Colegiul Tehnic Decebal Drobeta Turnu Severin
27 Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu Oltenita
28 Scoala Gimnaziala Gheorghe Manu Budesti
29 Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita
30 Scoala Gimnaziala Nr. 143 Bucuresti
31 Scoala Gimnaziala Calmatuiu de Sus Calmatuiu de Sus
32 Scoala Gimnaziala Beleti-Negresti Beleti-Negresti
33 Scoala Gimnaziala" Grigore-Herinean" Galatii-Bistritei
34 Scoala Gimnaziala Nr 1 Sibiu
35 CSS DROBETA TURNU SEVERIN DROBETA TURNU SEVERIN
36 Scoala Gimnaziala Nr.112 Bucuresti
37 LICEUL TEHNOLOGIC CORBU COMUNA CORBU, JUDETUL HARGHITA
38 Scoala Gimnaziala Ion Simionescu Iasi
39 Școala Gimnazială Tăureni Tăureni
40 Scoala Gimnaziala ”Gheorghe Nicolau”- Români Români
41 Scoala Gimnaziala Nr1 Islaz Islaz
42 Colegiul "Aurel Vijoli" Fagaras
43 SCOALA AVRAM IANCU ...SC 98. BUCURESTI
44 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRAȘOV
45 Grădinița cu Program Prelungit Nr. 9 Brașov Brasov
46 Școala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Braila
47 Scoala Gimnaziala Rona de Sus Rona de Sus
48 Scoala Constantin Parfene Vaslui Vaslui
49 Scoala Gimnaziala Horodniceni Horodniceni, jud. Suceava
50 Liceul Teoretic Murfatlar Murfatlar
51 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia
52 Liceul Teoretic Traian Vuia Reșița
53 Liceul de Arte Sabin Păuța Reșița
54 Colegiul Național „Dimitrie Cantemir” Onești
55 Școala Gimnazială Nr.1 sat Iana Com.Iana Jud. Vaslui
56 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 BRASOV
57 Colegiul National Traian Lalescu Reșița Reșița
58 Liceul Teoretic,,Tata Oancea'' Bocsa
59 Liceul Tehnologic "Ion Mincu " VASLUI
60 Scoala Dimitrie Cantemir Vaslui Vaslui
61 LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD ALEȘD
62 SCOALA GIMNAZIALA "SERBAN VODA CANTACUZINO" CALIMANESTI, JUDETUL VALCEA
63 Liceul Tehnologic ,,Stefan Hell" - Școala Gimnazială ,,Sfânta Ana" (structură) Sântana
64 Școala Gimnazială ,,N. Iorga” Dersca Loc.Dersca, Jud. Botoșani
65 COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA
66 Asociatia Sportiva Scolara "A.I.Cuza"Corabia CORABIA
67 Asociatia Sportiva Scolara"Danubius Corabia" CORABIA
68 Liceul teoretic Ioan Slavici Panciu
69 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Poalelungi" Mastacani Galati
70 Colegiul Tehnic Transilvania Oradea
71 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MIZIL
72 Scoala gimnaziala Gheorghe Banea Macin
73 scoala gimnaziala nr 1 macin
74 scoala gimnaziala turcoaia turcoaia, judetul tulcea
75 scoala gimnaziala greci greci, judetul tulcea
76 liceul teoretic gheorghe munteanu murgoci macin, judetul tulcea
77 liceul tehnologic macin macin, judetul tulcea
78 Scoala Gimanziala ”Sfantul Nicolae” Vinatori Galati
79 scoala gimnaziala "Panait Cerna" cerna, jud tulcea
80 SCOALA GIMNAZIALA NR.195 (HAMBURG) BUCURESTI
81 SCOALA GIMNAZIALĂ PIŞCOLT PIŞCOLT
82 Scoala Gimnaziala Jijila Jijila, jud. Tulcea
83 Scoala Gimnazială nr.9, structură a Școlii Gimnaziale nr.5 Galați
84 Scoala Gimnaziala Rîmnicelu Com. Rîmnicelu, Braila
85 Colegiul Tehnic Motru Motru
86 Școală Gimnazială Numărul 2 Motru
87 Școală Gimnazială Numărul 3 Rovinari Rovinari
88 Școala Gimnaziala Iustin Pîrvu Poiana Teiului, Neamt Poiana Teiului
89 SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI PETRESTI
90 Scoala Gimnazială "Nagy Mózes" Estelnic
91 Scoala Gimnaziala Nr.1Rimnicelu Com.Rimnicelu jud.Buzau
92 Liceul cu Program Sportiv Slatina, județul Olt
93 Scoala Salceni Com.Pochidia
94 Liceul Marin Preda Odorheiu Secuiesc
95 Colegiul National "Nichita Stanescu " Ploiesti
96 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MÂRZĂNEȘTI
97 Școală Generală Nr. 3 Icuseni Vorona
98 Colegiul Tehnic "Ioan C. Ștefănescu" Iași
99 SCOALA GIMNAIALA "SFINTII IMPARATI" GALATI
100 Liceul Teoretic "GRIGORE TOCILESCU" Orasul Mizil, Judetul Prahova
101 Scoala Gimnaziala nr 5 P.Neamt Piatra Neamt
102 Scoala Gimnaziala Vranesti Localitatea Calinesti
103 Scoala Gimnaziala Saulesti Saulesti, Gorj
104 SCOALA GIMNAZIALA ,,Sf.NICOLAE" TG.-JIU
105 Liceul Tehnologic Topoloveni Topoloveni
106 Scoala Gimnaziala Tudor Vladimirescu Calarasi Calarasi
107 L.P.S.Slatina Slatina
108 Liceul cu program sportiv Brăila
109 SCOALA GIMNAZIALA BERTESTII DE JOS BRAILA
110 Liceul Hercules Baile Herculane Baile Herculane
111 Scoala Gimnaziala nr.28 Galati
112 Scoala Gimnazială Nr 1 Blânzi - Corod
113 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE MOISIL” NĂVODARI
114 LPS Brăila Brăila
115 Colegiul Național Bilingv George Coșbuc București
116 Scoala Gimnaziala Nr. 18 ''Jean Bart'' Constanta
117 COLEGIU TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA RAMNICU VALCEA
118 Colegiul Tehnic de Transport Feroviar ,,Anghel Saligny" Simeria
119 Scoala Gimnaziala,Comuna Vadu Sapat Vadu Sapat
120 Scoala gimnaziala Creteni Comuna Creteni-Valcea
121 Liceul Teologic Baptist Emanuel Oradea
122 SCOALA GIMNAZIALA,,GEORGIU POPA'' CIMPANI CIMPANI
123 Scoala Gimnaziala Nr. Remetea Remetea
124 Scoala Gimnaziala Nr.1 Remetea Remetea
125 LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" Oradea
126 Scoala Gimnaziala nr.1 Nojorid Nojorid
127 Scoala Gimnaziala Beleti-Negresti Beleti-Negresti
128 Scoala Gimnaziala Nr 3 Doicesti Doicesti
129 Sc Gimnazială Darmanesti Darmanesti
130 Scoala Gimnaziala "Bocskay Istvan" Cherechiu -
131 Scoala Gimnaziala Bradeanu Buzau
132 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia
133 Liceul Tehnologic ”Justinian Marina” Băile Olănești
134 Șc.Gimnazială "Spiru Haret" Bacău
135 Școala gimnaziala Gala Galaction Roșiorii de Vede
136 scoala gimnaziala nr.1 Orbeni Bacau
137 Școala gimazială Nr.1 Buduslău Buduslău
138 Ioan Moga Ditesti Ditesti.Filipestii de Padure
139 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 COM. AVRAM IANCU AVRAM IANCU
140 Scoala Gimnaziala "Aurel Vlaicu" Fetesti Fetesti
141 Liceul teoretic ,,Horvath Janos`` Marghita Marghita
142 Liceul de Arte Oradea
143 Scoala Gimnaziala NR 1 Bragadiru
144 SCOALA GIMNAZIALA ”LIVIU REBREANU” COMANESTI
145 Școala Creștina Privată din Cartierul Romilor Tinca Tinca
146 SCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MILCOIU COMUNA MILCOIU
147 SCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MILCOIU COMUNA MILCOIU
148 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PALANCA PALANCA, JUD. BACĂU
149 Școala Gimnazială Traian Pitesti
150 SCOALA GIMNAZIALA ,,GEORGE TOPARCEANU,,MIOVENI MIOVENI
151 Scoala Gimnazială Balaskó Nándor Sălacea Sălacea
152 SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN VODA radauti
153 LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU MIOVENI MIOVENI
154 SCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MILCOIU COMUNA MILCOIU
155 Colegiul Economic "Partenie Cosma" Oradea
156 Liceul Tehnologic Zimmethausen Szakliceum Borsec
157 Scoala Gimnaziala "Ion Borcea" Racova Bacau
158 Liceul Teoretic Henri Coandă Craiova Craiova
159 Scoala Gimnaziala Daniela Cuciuc Piatra Neamt
160 Scoala Gimnaziala Mihaiesti Mihaiesti
161 SCOALA GIMNAZIALA BANITA BANITA
162 SCOALA GIMNAZIALA PETROS BARU
163 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MĂNĂSTIREA CASIN Mânăstirea Casin (Onesti, Bacau)
164 Liceul cu Program Sportiv Targu Mures Targu Mures
165 LICEUL TEHNOLOGIC "J. M. ELIAS" COM SASCUT, JUD. BACAU
166 Scoala gimnaziala Banca Banca
167 ȘCOALA GIMNAZIALĂ TELIUCU INFERIOR com. TELIUCU INFERIOR
168 Scoala Gimnaziala Jako Zsigmond Rosiori Comuna Rosiori Jud Bihor
169 SCOALA GIMNAZIALA NAE AGHICA RUCAR
170 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GABRIEL MARINESCU TIGVENI COMUNA TIGVENI, JUDEȚUL ARGEȘ
171 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR HUNEDOARA HUNEDOARA
172 SCOALA GIMNAZIALA ,,SABIN OPREAN”BUCURESCI BUCURESCI
173 Scoala gimnaziala nr.28 "Dan Barbilian" Constanta
174 SCOALA GIMAZIALA " STEFAN CIOBOTARASU" LIPOVAT VASLUI
175 Scoala Gimnaziala ”Gheorghe Avramescu” Prajesti Bacau
176 SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI EMINESCU”, SAT LAZA VASLUI
177 Şcoala Gimnazială "Stroe Belloescu", sat Griviţa Griviţa
178 Şcoala Gimnazială Trestiana Trestiana
179 Liceul Teoretic Gheorghe Marinescu Targu Mures Targu Mures
180 Colegiu National Sportiv "Cetate" Deva
181 Scoala gimnaziala numarul 1 Cornetu
182 Școala Gimnaziala Nr. 1 Curățele Curățele
183 Scoala Gimaziala "Szamado Erno" Chesereu Chesereu
184 Școala Primară ”Kuthy Sándor” Targusor -
185 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR GALAȚI
186 Scoala Gimnaziala Bartolomeu Valeriu Anania Comuna Glavile ,judetul Valcea
187 Școala Gimnazială Nr 1 Târgușor Constanța

Câte mingi am oferit până acum la ediția din 2017:

421